Regionalna, należąca do Polskiego Radia, stacja. To sukcesor przedwojennego "Radja Poznańskiego", gdzie królowało słowo i muzyka poważna, a stałymi pozycjami była poranna gimnastyka, słuchowiska oraz nauka języków obcych. Radio nie stroniło także od nowoczesnych przedsięwzięć, jak choćby retransmisji mszy świętej (1927) czy transmisji meczu piłkarskiego (1929). Dziś goszczą tam, między innymi, programy tematyczne, audycje o charakterze społecznym oraz współczesna muzyka z gatunku pop i rock. Lokalne serwisy informacyjne słyszalne są w Poznaniu, Koninie, Pile oraz Kaliszu. Rozgłośni można również posłuchać za pośrednictwem Internetu.

Radio Poznań będzie nam towarzyszyło podczas Festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Przyroda Warta Poznania", będąc naszym Patronem Medialnym. Zatem słyszymy się na 100,9 FM!

Począwszy od lat czterdziestych dwudziestego wieku zaspokaja nasze potrzeby oświatowe oraz informacyjnie. Niezłomnie uczestniczy w upowszechnianiu wiedzy i kultury, poprzez działalność wydawniczą oraz współpracę z domami i ośrodkami kultury, a także muzeami regionalnymi.
Sprawia, że zaproszenie na Festiwal Fotografii Przyrodniczej „Przyroda Warta Poznania” dociera do wszystkich spragnionych fotograficznych doznań. WBPiCAK jest nie tylko naszym Patronem medialnym, ale i Fundatorem nagród w konkursie „Przyroda Warta Poznania”.

Fotografia Masterclass - nie tylko dla miłośnika fotografii, ale i entuzjasty cyfrowych technik fotograficznych. Każdy, kto interesuje się sztuką oraz technikami fotografowania znajdzie tam porady dotyczące wyposażenia sprzętowego oraz komputerowej postprodukcji, bez względu na to czy pasjonuje się fotografią portretową, sytuacyjną czy też fotografią Przyrody. Cenne uwagi mistrzów oraz krytyków pozwalają spojrzeć szerzej na magiczny świat fotografii. A wszystko to okraszone pięknymi zdjęciami, pozwalającymi nie tylko zilustrować konkretne wyzwanie, ale i porady jak temu
wyzwaniu sprostać. Co więcej, na łamach Magazynu, czytelnik ma możliwość podzielenia się swoimi fotografiami.
Fotografia Masterclass uczyniła nam zaszczyt i jako Patron Medialny będzie naszym towarzyszem podczas Festiwalu Fotografii Przyrodniczej "Przyroda Warta Poznania". Ufundowała też prenumeraty dla zwycięzców konkursu fotograficznego.

Od roku 1994 to popularno-naukowe czasopismo dostarcza wieści wszystkim tym, którym Przyroda nie jest obojętna. Zwierzęta, rośliny, grzyby, ciekawe przyrodniczo miejsca, informacje dotyczące ochrony Przyrody, objaśnienia przepisów prawnych, zapowiedzi i sprawozdania z interesujących wydarzeń, to tylko cząstka z przebogatej gamy artykułów, czekających na Ciebie w tym magazynie. Co więcej, wszystko okraszone jest pięknymi fotografiami, co sprawia, iż na długo pozostają w pamięci.

MP Salamandra jest nie tylko w bliskich stosunkach z Florą i Fauną, ale i z Festiwalem Fotografii Przyrodniczej „Przyroda Warta Poznania”. Będąc naszym Patronem medialnym pieczołowicie dba o to, abyś nie zapomniał o marcowym spotkaniu z nami.

Sklep Turystyczny Woda Góry Las - pasjonaci outdooru. Ruch, świeże powietrze to jest coś, co sprawia, że oddychają pełną piersią. Co więcej, bycie aktywnym to ich sposób na życie. Swoją pasję połączyli z wiedzą o najlepszym sprzęcie turystycznym, dlatego spotkasz się tam z szeroką gamą akcesoriów turystycznych, butów górskich i wspinaczkowych oraz żywności liofilizowanej, a wybrany plecak, namiot czy palnik, sprawi, że będziesz chętnie powracał na szlaki. Nie jesteś zdecydowany na zakup sprzętu? Nie martw się! Możesz go wypożyczyć, dostając 100% gwarancji, ponieważ ekwipunek po każdej wyprawie jest dokładnie sprawdzany. Rakiety śnieżne, czekany, raki, nosidełka dla dzieci, namioty, odbiorniki GPS, wystarczy tylko powiedzieć, a zostanie to dla Ciebie przygotowane.
Sklep Turystyczny Woda Góry Las uczynił nam przyjemność i ufundował nagrody dla laureatów konkursów fotograficznych, wręczane podczas Festiwalu Fotografii Przyrodniczej „Przyroda Warta Poznania”. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nietuzinkową ofertą naszego Wystawcy!

 

Gdy słyszymy „Fujifilm”, przed oczami jawi się „zielone pudełeczko z filmem światłoczułym”. I słusznie. Bowiem w latach 30. poprzedniego wieku firma zaistniała na rynku jako producent filmów do aparatu. Jednak z czasem uległa niezwykle udanej transformacji, poszerzając swoją ofertę o cyfrowe aparaty fotograficzne, zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Co więcej, Fujifilm to także papier fotograficzny o wysokiej jakości, pozwalający zachować uwiecznione przez Ciebie chwile. Jednak japoński koncern to nie tylko największy na świecie specjalista w dziedzinie fotografii i obrazowania. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że zagłębia się także w obszary high-tech oraz w strefę związaną z systemami medycznymi. 

Fujifilm wspomoże nasz Festiwal, będąc sponsorem nagród w Konkursie „Przyroda Warta Poznania”.

Wierny przyjaciel Twojej lustrzanki, zarówno cyfrowej jak i analogowej. Co więcej, spełnia marzenia każdego fotografa umożliwiając nie tylko zakup, ale również testowanie i wypożyczanie pełnej gamy optyki marki Sigma, z mocowaniami Canon, Nikon, Pentax oraz Sony.
Jako nasz wieloletni Sponsor oraz Partner będzie nam towarzyszył podczas Festiwalu Fotografii Przyrodniczej „Przyroda Warta Poznania”. Serdecznie zapraszamy na stoisko wystawiennicze, gdzie będzie na Ciebie czekała bogata oferta oraz fachowe doradztwo i wsparcie techniczne.